KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12732018

nr 1273 2018

Tore Palm

(f. 1933), Sverige

Akvarell, Eka i skymning, Signerad. Motivet: 22x32 cm

Tore Palm, svensk bildkonstnär född 1933.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 2 september 2019
kl 18:46:39

Tore Palm

Läs mer om Tore Palm